АГРОСАЛОН Предлагаем сельскохозяйственную технику и запчасти от отечественных и зарубежных производителей.

Жатка Capello Quasar (для збирання кукурудзи)

Код товара: 684290270
Наличие:
В наличии
Цена :
895 098,60 грн/шт
Количество:
  

Описание товара

Характеристики:

Кількість рядків, шт.
6
8
12
16
18

Ширина міжряддя, см
70-75
70-75
50-56-70
50-56
50-56

Матеріал обшивки і наконечника
Технополімер

Подрібнювач, кількість ножів
3
3
3
2-3
2-3

Мультимуфта
+
+
+
+
+

Гідравлічне регулювання обриваючи пластин
+
+
+
+
+

Вага, кг
1750
2 230
3650
5250
5920

Переваги:

Обшивка і наконечники з технополімера, надзвичайно легкого і гладкого композитного матеріалу.
Поліетилен цього типу полегшує подачу і проходження матеріалу, листки і стебла ковзають по ньому не прилипаючи
Мінімальна втрата початків та зерна - нове обладнання поглинає удар при підборі – початки не відскакують, тому значно зменшується втрата матеріалу та вилущування
Міцність стає легкою: обшивка із поліетилену важить всього третину в порівнянні з відповідною металевою обшивкою. Одночасно цей матеріал має високу щільність і зміцненні кромки забезпечують надзвичайну міцність та пружність, а ударостійкість набагато вище тої, яка забезпечується металолом. Має допуск до роботи при температурі навколишнього середовища від -40°С до +60°С.

Відсутність накопичення зайвої ваги: в моделях зі стеблоподрібнювачами технополімер не допускає присипання подрібненного матеріалу і таким чином, накопиченню зайвої ваги.
Різноманітні робочі кути: завдяки ексклюзивній системі регулювання наконечники, також складні, можуть установлюватись під 6 різними кутами. Достатньо виконати регулювання з допомогою штопорного штифта.
Максимальний термін використання, мінімальне техобслуговування: сонце, волога та дощ не заважають роботі новій серії Quasar: відсутня корозія, так як корпус не піддається впливу навколишнього середовища, колір також не змінюється з часом. Окрім того простота доступу до деталей машини і легкість обшивки максимально полегшують звичайні операції.

Дворівневе подрібнення соломи кукурудзи (розминання стебла кукурудзи регульованими ножами втягуючих вальців для прискорення розкладання та неуможливлювання зимівлі шкідників та якісне подрібнення трьох-ножевим роторним подрібнювачем). Подрібнювач на кожному руслі окремо може вимикатись (можливе використання з частково відключеним подрібнювачем, по кожному рядку окремо)Випробувана часом та площею конструкція. Понад 10 років жатка поставляється в США – світового лідера у вирощуванні кукурудзи, де досягла високого визнання

Гарантія: 24 місяці від дати введення в експлуатацію

Оплата и доставка

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Новинки!
120,00 грн от 50 шт
145,00 грн от 1 шт
Код: 871644148
Код: 871644147